Головна » 2016 » Листопад » 12 » Під прапором гідності
Під прапором гідності

11 листопада наша школа тепло та щиро вітала гостей. З великою пошаною та щирістю ми зустрілися з АТОвцем - Ігорем Касаткіним, якому збирали кошти для лікування на шкільному благодійному ярмарку.
У серпні 2016 року, під час виконання службових обов’язків у секторі «М», він підірвався на міні, в результаті чого втратив кінцівку лівої ноги. Саме зараз Ігор перебуває на лікуванні у Київському військовому шпиталі.

Учні, батьки та вчителі стоячи, оплесками та зі сльозами на очах зустріли Ігоря, волонтера Ксюшу Київську та Героя України - Вікторію Христенко. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
Для Ігоря це було цілковита несподіванка. Збираючись вранці  на святкоий концерт, він  навіть не здогадувався, що на нього чекає сюрприз. Не приховуючи хвилювання, бійців привітала директор школи. Вона висловила глибоку вдячнівсть та шану за мужність, силу волі, витривалість. Гостям вручили прапор України, підписаний учнями школи та передали зібрані кошти.  Зустріч супроводжувалася святковим концертом, на якому з великим хвилюванням, виступали учні нашої школи.
Такими заходами, які були проведені, ми повинні доводити, що ми одна сім’я, що ми можемо підтримати один одного у складні часи. Давайте бути більш відкритими один до одного і тоді разом ми всеподолаємо!  Сучасна молодь не лише знає свою історію, а й творить її сама. Слава Україні!   Фото >>
Оцініть сайт школи

«  Листопад 2016  »