Головна » 2016 » Травень » 9 » Зустріч із захисниками України
Зустріч із захисниками України

До 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в нашій школі відбулося відзначення Дня пам’яті та примирення, на якому були присутні учасники антитерористичної операції – батьки учнів нашої школи.

На другому поверсі школи організовано виставку фотографій учасників АТО та прапорів, які бійці передавали в знак вдячності за допомогу та підтримку.

Учні підготували концерт, на якому діти промовляли теплі слова своїм батькам, шкільні колективи співали патріотичні пісні, вшанували пам’ять захисників України та дякували бійцям за оборону країни. Також, до нас завітали волонтери, з якими наша школа постійно підтримує зв’язок та передали новий, щойно підписаний для школярів прапор.

Метою заходу було гідне вшанування подвигів Українського народу, формування в учнів почуття патріотизму, засвідчення поваги до всіх захисників, увічнення пам’яті про загиблих воїнів у світлі сьогоднішніх подій.

Фото >>