Головна » 2016 » Грудень » 15 » Виставка-конкурс "Збережи ялинку"
Виставка-конкурс "Збережи ялинку"

Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські «ялинки» – дідухи з колосків, калини, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів та прикрасять домівку.
В Україні протягом багатьох років у грудні проводяться виставки-конкурси “Збережи ялинку”, спрямовані на збереження навколишнього середовища, а саме зеленого багатства України — хвойних лісів.
У нашій школі також відбулася виставка-конкурс новорічних ялинок. До участі було представлено безліч новорічних композицій, ялинок та ялинкових прикрас. Вражала різнобарвність матеріалу та техніки з якого виготовлено ялинки.
Дякуємо усім учням та батькам, які взяли участь у виставці.  Фото >>