Головна » 2016 » Квітень » 25 » Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
13:45
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

22.04-24.04.2016 на базі в/ч 1498 проведено І (районний) етап Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій  взяли  участь команди 26 загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького району. 

Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну навчально-виховну роботу в кожній школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Така форма виховної роботи з учнівською молоддю є надзвичайно ефективною та актуальною, зважаючи на складні військово-політичні умови, що нині склалися в Україні. Високий рівень обороноздатності України може бути забезпечений високим рівнем патріотизму громадян, наявністю у них потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги, а головне – їхньої готовності захистити Україну від будь-якого агресора. 

Вітаємо команду нашої школи та її керівника – Магерівську Анну Борисівну  з участю у грі, яка сприяла формуванню в учнів стійких патріотичних переконань,  підвищення інтересу до військової служби, розвитку вмінь колективних дій,  відповідальності за спільну справу.   

Фото >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 110 | Додав: Admin