Головна » 2017 » Лютий » 20 » Від січових стрільців до Революції Гідності
09:35
Від січових стрільців до Революції Гідності

Право українців на самовизначення, бажання відстояти власну честь та гідність, досягти суспільної рівності у правах. Саме ці риси є яскравими ціннісними характеристиками наших відважних героїв – борців за власну свободу та незалежність України.

20 лютого до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні школи №160 відвідали Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, на якому представлений мультимедійний виставковий проект «ВІДВАЖНІ: наші Герої», присвячений 100-літтю Української Революції, а також пройшли «Місцями Революції Гідності». Метою заходу було актуалізувати образи борців за свободу України, демонстрацію ідеалів і прагнень нації до незалежності та вшанувати пам’ять полеглих героїв.

Структурно виставка складається із 6 модулів, на яких представлено сучасні реконструйовані типажі означених революційних епох із тематичними відеороликами кінохроніки, художніми колажами і супровідними емоційними текстами.

Виставка демонструє нашу столітню війну за свободу – від 1914 року, коли було створено перше збройне формування Українських січових стрільців, яке собі поставило за мету здобуття незалежності України, до 2014 року, коли вже в незалежній Україні ми знову змушені були відстоювати свою свободу.

Фото >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 98 | Додав: Viktoriya