Головна » 2017 » Травень » 23 » Вибори у Дитячий районний парламент
Вибори у Дитячий районний парламент

З метою розвитку державно-громадського управління освітою, підтримки ініціатив та соціальної активності старшокласників шляхом залучення до дієвої участі в демократичному управлінні, захисті прав та інтересів учнівської молоді 22 травня в школі відбулися вибори до дитячого парламенту Дарницького району міста Києва.
Своє бажання стати кандидатами у депутати виявили 13 учнів.  Напередодні була проведена передвиборча компанія, в ході якої кандидати представили свої програми.
За результатами голосування найбільшу підтримку одержав учень 9-А класу Калатур Даніїл. Друге місце посів учень 10-А класу -Сушко Антон. Виборча комісія  виконала доручену їй справу на «відмінно», зробивши все швидко та професійно.
Бажаємо переможцям плідної роботи в органах дитячого районного самоврядування!  Фото >>