Головна » 2016 » Вересень » 3 » «Увага! Діти на дорозі»
«Увага! Діти на дорозі»

З метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, удосконалення форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху у школі проводився Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі!».

Протягом вересня проведено ряд профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму:

• Заступник диретора з ВР Єпанєчнікова М.О. проводила Рейди «Безпечний перехід» та «Перехрестя» для учнів 1-11 класів, батьків школярів та працівників школи.
  • Юні інспектори дорожнього руху, на чолі з керівником Магерівською А.Б., провели Уроки дорожньої грамоти.
  • Класний керівник 5-А класу – Мельничук М.М. провела практичне заняття «Живе перехрестя та пішохідний перехід».
  • Організовано конкурс-виставку дитячих робіт «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», в якому прйняли участь учні 2-А,
  • Учні початкових класів в актовій залі школи подивилися виставу з правил дорожнього руху.
  • Класні керівники та класоводи проведи виховні години з безпеки дорожнього руху, а також продемонстрували навчальні мультфільми з ПДР.
  • Кожного дня на останньому уроці класні керівники та класоводи проводили «Хвилинки про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах» для учнів.Фото >>
Оцініть сайт школи

«  Вересень 2016  »