Головна » 2016 » Березень » 31 » Участь у V Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця»
17:36
Участь у V Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця»

Команда учнів від нашої школи приймала участь у V Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця», яка щорічно проводиться Департаментом освіти і науки, молоді та спорту, з метою виявлення і підтримки талановитих, обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, виховання самодостатньої особистості з активною життєвою позицією.

Діти виконували конкурсі завдання з пластики, орфоепії, техніки мистецтва, мистецтва музики та художньої асоціативи. Наша команда гідно представила здібності з художньо-естетичного мистецтва, зайнявши 4 місце у грі та перемогла у номінації «Техніка мистецтва».

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу. Дуже вдячні організаторам за чудову гру, позитивні емоції та гарний настрій.

Вітаємо команду нашої школи: Калініченко Олександру (8-Б), Рахметову Анетту (8-В), Карпенко Софію (8-В), Падій Любов (8-В), Хоменко Яну (8-В), Рощину Вікторію (9-Б), Савчук Анну (9-Б), Яценко Вікторію (9-В), Вайвалу Олексія (9-Б), Марущака Олександра (9-Б) та Лукі Валентину Григорівну з достойною участю та чудовим результатом. Ви – молодці!   Фото >>   Грамота (pdf) >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 135 | Додав: Admin