Головна » 2015 » Грудень » 26 » Святковий новорічний концерт
Святковий новорічний концерт

23 грудня відбувся святковий концерт, на якому учні нашої школи вітали педагогічний колектив, батьків, однокласників та гостей з наступаючим Новим роком. Свято проходило у вигляді новорічної казки на сучасний лад «Колобок», на якій всі зустріли Діда Мороза, врятували Снігуроньку, відгадували загадки та засвітили святкову ялинку.

Свої досягнення показали: спортивно-бальний ансамбль «Діамант», ансамбль народної  пісні «Зозуленька», колективи сучасного співу «Молодь» і «Смайл» та учні 4-Б, 8-Б, 8-В, 10-А та 11-А класів.

Директор школи нагородила грамотами та подяками учнів-переможців у шкільному етапі конкурсів «Збережи ялинку» та «Шаховий турнір», а також, привітала переможця районної олімпіади з інформаційних технологій учня 11-А класу – Маліка Тимура, подарувавши йому новий сучасний планшет.   Фото >>  Відео >>