Головна » 2016 » Квітень » 5 » Спортивні змагання
Спортивні змагання

Проблема збереження і зміцнення здоров'я дітей залишається однією з найбільш актуальних для держави. Саме тому пропаганда здорового способу життя та корисних звичок має супроводжувати людину впродовж усього її життя. І, звичайно, провідне місце у профілактичній роботі належить школі.

В рамках тижня пропаганди «За здоровий спосіб життя», вчитель фізкультури – Матлавська Олена Борисівна,  провела веселі та спортивні змагання, серед учнів 4-х класів, з метою активізації рухової активності, формування мотивації до здорового способу життя.

Безліч задоволення отримали всі присутні від спортивно-розважальної естафети. Учні із задоволенням змагалися один з одним, намагаючись бути найсильнішим, найспритнішим, найсміливішим. Кожен прагнув бути здоровим, мужнім та красивим. В результаті змагання перемогла дружба. Усі команди отримали кубки переможців, а кожен учень – по смачному та корисному яблуку.

Школярі були сповнені вражень, отримавши установку на здоровий спосіб життя.

Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, любити і дотримуватись чистоти, тому що чистота– запорука здоров’я. А ще виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати поганих, шкідливих.

Фото >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 117 | Додав: Admin