Головна » 2016 » Листопад » 11 » Школа має талант
09:40
Школа має талант

Прислухайтесь до себе. І ви відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. Це – дзвіночок творчості та надії, віри в свої сили. Без віри у свої здібності й у свої сили не можна братися за жодну справу. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи. 

Наша земля багата талановитими людьми, талановитими дітьми. І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. 11 листопада в нашій школі відбувся конкурс "Школа має талант". Це було свято гарного настрою, творчості,  посмішок, музики, пісні і танцю. Учні показали свою майстерність та здібність у номінаціях: "Хореографія", "Вокал", "Гумор", "Гра на музичних інстументах" та "Художнє читання". Ніхто не залишився без нагород. Усі учасники отримали грамоти та безкоштовний квиток в Аквапарк. 

Вітаємо всіх учаснків конкурсу та бажаємо розвиватися та досягати вершин. Ваша творчість – це поклик молодості, голос радості й щастя, віри й любові, надії й краси, поезії й пісні.

Категорія: Наша школа | Переглядів: 175 | Додав: Admin