Головна » 2018 » Серпень » 24 » Шановні батьки!
Шановні батьки!

З метою підготовки до нового 2018/2019 навчального року та організації освітнього проекту НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ проведено закупівлю наступного товару:меблі (стінки з органайзером;парти та стільці; стіл для вчителя; стіл творчості); дидактичні матеріали; техніки (ламінатори; багатофункціональні пристрої (сканер, принтер, ксерокс); смарт-дошка з проектором); канцелярські товари.
На жаль, у зв’язку з великим об’ємом замовлень підприємства не встигають їх виконати, тому поставки товарів будуть здійснюватись по надходженню до кінця року.

Адміністрація закладу

Категорія: Наша школа | Переглядів: 26 | Додав: Admin