Головна » 2016 » Листопад » 2 » "ІНТЕЛЕКТ" ТА "ЮНІОР"
"ІНТЕЛЕКТ" ТА "ЮНІОР"

20 жовтня 2016 року Центром технічної творчості молоді було проведено районний етап інтелектуальної гри «Інтелект-турнір» серед старшокласників Дарницького району, в якому взяли участь 25 команд. А 26 жовтня 2016 року було проведено районний етап інтелектуальної гри для учнів середнього шкільного віку «Юніор», в якому взяли участь 23 команди.
Організатори цього заходу – управління освіти Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації, Центр ТТМ.

Для учнів старших класів гра складалась з 4 турів:

1 тур – «Незвичайна історія звичайних речей»: 7-10 відкритих запитань (команда повинна дати відповідь протягом 1 хв);
2 тур – «Надзвичайні історії медичних відкриттів»: 7-10 запитань (команда повинна дати відповідь протягом 1 хв);
3 тур – «Куб»: запитання поділені за темами, в залежності від того, яка сторона куба випадає, ведуча ставить запитання за кольорами: історія – білий, географія – жовтий, природа – зелений, наука – синій, культура – помаранчевий, мовознавство – червоний;
4тур – «Відеозапитання»: 3-4 запитання, які перевіряють загальну ерудицію команди.

Тема гри для учнів середньої школи відповідала темі міського турніру – «Мандруй з англійською».
Гра складалась з 5 турів:

1 тур – «Дай п’ять!» на тему: «Цікаві факти про англійську мову». Тур містив 5 запитань і 5 варіантів відповідей на кожне запитання, серед яких потрібно було обрати один правильний варіант на бланку від організаторів гри.
2 тур - «Лабіринт» на тему: «Сторінками англійської історії та культури». Учасники команд повинні були вписати правильні відповіді на 7 запитань у, так званих, маршрутних листках, підготовлених організаторами.
3 тур - «Музична скарбничка» на тему: "У світі англійської музики". Команди повинні були дати відповідь на запитання протягом 1 хвилини у власних бланках. Тур складався з 5 запитань.
4 тур - «Або – або» на тему: «Граматика англійської мови». Командам було запропоновано вибрати на бланках одну з двох запропонованих відповідей на 7 запитань.
5 тур – «Чомусики» (запитання на загальну ерудицію) на тему: «Маленький ерудит». Команди повинні були дати відповідь на запитання протягом 1 хвилини у власних бланках. Тур складався з 5 запитань.

Вітаємо команди школи "Росток-160" та "Сова" з участю та дякуємо за представлення школи на достойному рівні. Бажаємо майбутніх перемог.   Фото >>

Хто ви?

«  Листопад 2016  »