Головна » 2015 » Грудень » 4 » Презентація педагогічної творчої майстерні
16:52
Презентація педагогічної творчої майстерні

2 грудня 2015 року на базі середньої загальноосвітньої школи №160 відбулася презентація педагогічної творчої майстерні вчителя англійської мови Білокриницької Тетяни Славівни на тему: «Інноваційні форми як засіб розвитку творчих здібностей учнів на уроках англійської мови». Під час теоретичної частини семінару основну увагу було приділено розвитку творчих здібностей учнів шляхом пошуку індивідуального підходу, розвитку логічного мислення та уяви учнів. Були запропоновані форми нестандартних уроків з елементами творчості для учнів 3, 6, 7, 10, 11класів.

 Відчути атмосферу свята допомогли  пісні, презентації проектів, інсценування англійською мовою, веселі ігри , вікторини  таказки у виконанні учнів молодших класів. Заключною частиною  стало визначення поняття  «успіх», під час обговорення якого старшокласники висловили своє бачення на суть даного питання, та ток-шоу, в якому учні змогли виступити у ролі відомих українців.

Упродовж семінару  Тетяна Славівна довела, що формула успіху сучасного вчителя вбачається у розвитку своїх педагогічних талантів  та активізації  безмежних здібностей учнів . А головне, - акцентувала  вчителька, -  потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кого навчаєш.

 В роботі  семінару взяли участь  методист з іноземної мови та зарубіжної літератури науково-методичного центру управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Мігунова Олена Василівна, вчителі іноземної мови  гімназій,спеціалізованих  та загальноосвітніх шкіл району.

Фото >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 127 | Додав: Admin