Головна » 2016 » Квітень » 1 » Конкурс по збору макулатури
Конкурс по збору макулатури

Кожного року наша країна заготовляє приблизно 600 тисяч тон макулатури. За наведеними вченими розрахунками, кожні 60 кілограмів паперу в приймальному пункті, рятують від сокири та пилки одне 30-річне дерево.

До місячника екологічного виховання, нашою школою, спільно з організацією «Україна БЕЗ сміття» (http://nowaste.com.ua/), було проведено конкурс по збору макулатури. Ключовою ідеєю екологічного проекту є боротьба з причиною виникнення сміття.

Збирання макулатури завжди було доброю традицією. Ми  постійно продовжуємо її в  нашій школі. Серед класів школи був проведений конкурс на кращий результат за кількістю зібраної макулатури. В школі були проведені лекції для молодших і старших учнів. Діти швидко підключилися до процесу, адже клас переможець міг виграти поїздку на цікаву екскурсію!

В операції взяли участь усі учні нашої школи. Всі разом вони зібрали 2419 т паперу, що піде на переробку, чим подовжили життя 40  дорослим деревам.

Згодом у кожному класі було проведене контрольне зважування, і переможцем став – 4-Б клас (Смолькова М.Д.), що зібрав 532 кг макулатури.

Усі рятувальники природи отримають почесну грамоту від проекту «Україна БЕЗ сміття».

Проект роздільного збору сміття в школах вчить берегти ресурси і поважати природу. Отже є надія на те, що спільними зусиллями ми зможемо зробити все, аби й для наступних поколінь шуміли ліси, текли ріки та цвіли квіти.

По закінченню акції, організація забезпечила шкільні поверхи контейнерами для збору макулатури, кришечок і батарейок для подальшого збору відходів.

Грамота (pdf) >>

Оцініть сайт школи