Головна » 2016 » Лютий » 7 » Інформатика в 7 класі
Інформатика в 7 класі

Вхід в середовище  та методичні рекомендації  >>

Підручник для ознайомлення >>

Самореєстрація учня

Хоча кращим методом реєстрації учнів є висилання їхнього списку автору підручника, може виникнути потреба зареєструвати нових учнів згодом. Для цього:

На екрані входу в систему новий користувач натискає кнопку «Створити новий обліковий запис».
Заповнюємо реєстраційну форму. Обов’язково вказати діючий е-мейл.
На вказаний е-мейл прийде лист для підтвердження реєстрації (якщо не приходить, подивіться папку «Спам»). Клацаємо в листі посилання.
Це посилання відкриває сторінку реєстрації на курсі. Внизу потрібно ввести кодове слово та натиснути кнопку «Зареєструвати мене». Для кожної школи (класу) кодове слово своє, його зазначено в списку учнів з логінами та паролями, який вам було чи ще буде надіслано. Введення кодового слова зараховує учня до відповідного класу.