Головна » 2017 » Травень » 6 » I районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 05.05 по 07.05.2017 табір «Дарницька Січ» І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)функціонував на базі Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (с. Пилиповичі, Бородянського району, Київської обл.).

В грі взяли участь рої 27 загальноосвітніх навчальних закладів району.

"Сокіл" (Джура) не вперше згуртувала патріотичну молодь. Учні готувалися до проходження етапів гри, вивчали історію України, стройовий впоряд, козацькі звичаї та традиції. Юнаки та дівчата демонстрували свої сили та вміння у військово-спортивних етапах: «Впоряд» (стройова підготовка),стрільби пневматичною гвинтівкою. Брали участь: у конкурсі «Рятівник» з надання долікарської допомоги,грі «Відун» (вікторина з історії України, збройних сил та історії козацтва),з фізичної підготовки «Перетягування линви».

Рій, який представляів нашу школу отримав ІІІ місце у творчому конкурсі "Варта" та ІІІ місце у конкурсі "Таборування", а таккож отримав грамоту за активну участь у грі.

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню у старшокласників активної громадянської позиції, почуття національної гідності і самосвідомості, вихованню любові до України, готовності захищати свій рідний край.

Фото >>