Головна » 2016 » Вересень » 27 » До Всесвітнього дня бібліотек
До Всесвітнього дня бібліотек

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

Книга – джерело знань. Читання відіграє важливу роль в житті дітей, набагато більшу, ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві, залишається в пам'яті майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Вони отримуватимуть велику радість, займаючись читанням і навчанням! Читання саме по собі приносить задоволення, а також дає хороші результати.

Саме тому в нашій школі є добра традиція – співпрацювати з різноманітними культосвітніми закладами, зокрема, - з бібліотеками.

26 вересня 2016 року,  учнів 5-Б класу зустрічала районна дитяча бібліотека, в якій був день „відкритих” дверей до Всесвітнього дня бібліотек. Дітей гостинно зустріли її працівники, запропонували цікаві книжки, дозволили поблукати між поличками з книгами, ознайомили з історією створення бібліотек та здивували незвичайними біблотеками світу.

Тож сподіваємося, що після такої зустрічі, у дітей залишиться приємний спогад, величезне бажання читати, отримувати насолоду від процесу читання, а також безмежна любов до книги.

Фото >>