Головна » 2017 » Березень » 20 » "Діти допомагають дітям"
11:59
"Діти допомагають дітям"

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина росла в здоровому середовищі, стала володарем великого і доброго серця, навчіть її допомагати іншим. Не всі діти, на жаль, можуть похвалитися міцним здоров'ям. У нашому суспільстві не прийнято говорити про інвалідів, тому що їх майже ніколи не видно. Дітей ізолюють від реальності з юних років. Але якщо хворі діти не попадаються на очі, це не означає, що їх немає зовсім, і що вони не потребують допомоги. Дуже важливо, щоб діти допомагали саме дітям. Тому, 17 березня 2017 року в нашій школі було проведено День боротьби із раком, під час якого учні нашої школи провели акцію "Діти допомагають дітям". 

Протягом дня школярі збирали у спеціально підготовлені коробки монетки різного номіналу, які ми передали у БФ "Таблеточки" на допомогу при лікуванні онкохворих дітей.

При попередньому підрахунку наша допомога складає більше 5000 грн. монетами по 5,10,25 та 50 копійок. Дякуємо всім дітям, вчителям та батькам за організацію та участь у благодійності. Ми щиро віримо та сподіваємось, що наша невеличка допомога врятує дитяче життя.  Фото >>

Переглядів: 92 | Додав: Viktoriya