Головна » 2016 » Травень » 20 » День вишиванки
День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.
День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
 Основна мета – збереження українських цінностей та їх популяризація. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
​В цей день учні та вчителі нашої школи підтримали ініціативу одягання вишиванки, виразивши свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. Крім цього, учні початкової школи влаштували кольоровий флешмоб, створюючи патріотичні малюнки на асфальті.
Фото >>