Головна » 2016 » Грудень » 8 » День самоврядування
День самоврядування

7 грудня, в день самоврядування, учні нашої школи мали можливість попрацювати педагогами. Вони з великим задоволенням проводили уроки під пильним оком вчителів. Діти заздалегідь підготувалися до уроків, придумали різні види роботи та завдання для своїх однокласників, створили презентаціїї для вивчення матеріалу. Найбільше приносило задоволення виставляти оцінки та перевіряти домашні завдання. А найважче - утримувати дисципліну під час уроку.
Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, формування активної життєвої позиції школярів та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті учнів незабутні враження та спогади. Фото >>