Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Благодійний шкільний ярмарок
Благодійний шкільний ярмарок

Усвідомлюючи власну роль у допомозі українським воїнам, 14 жовтня 2016 року в нашій школі традиційно був проведений благодійний шкільний ярмарок, присвячений Дню захисника України.
Байдужих в цей день не було нікого. Ретельно підготувались учні, вчителі та батьки школи. Кожен клас вирізнявся своєю оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції. Повітря наповнилось запахами смачної випічки, смажених пиріжків, тортиків, тістечок та неймовірних кулінарних шедеврів.
Учні весело запрошували та продавали свої вироби. Діти та дорослі мали можливість придбати смаколики за доступними цінами. Жваво проходила торгівля, адже кожен хотів долучитися до важливої справи.  Участь у ярмарку взяли не лише учні та працівники школи, батьки та жителі мікрорайону.
Найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Адже отримані кошти, у розмірі майже 30 тисяч гривень, будуть передані учасникам АТО особисто, які перебувають на лікуванні. Сподіваємось, що проведена благодійна акція надихнула усіх замислитися над тим, якою може бути роль і власний внесок кожного у справу миру, підтримки тих, хто його виборює ціною власного життя. Хай шкільний внесок на допомогу буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.
Оцініть сайт школи

«  Жовтень 2016  »