Головна » 2016 » Жовтень » 13 » 14 жовтня - День Українського козацтва та День захисника України
18:44
14 жовтня - День Українського козацтва та День захисника України

14 жовтня - День Українського козацтва та День захисника України. 
Виховання в людині патріота своєї батьківщини, любові до рідного краю, любові до України варто починати з раннього дитинства. 
Отже, вже сьогодні, в роки навчання необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань, народної етики, моралі, мистецтв.
Виконанню цих завдань сприяє спортивно-патріотичний захід «Козацькі розваги», який провели Мельничук М.М. та Гнрищук Н.О. з учнями 5-А класу, а також Журавльова О.М. та Зацерковна Г.А. з учнями 4-А класу.
Метою спортивно-розважальних заходів є  виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці,  захисту своєї Батьківщини;  виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності на основі відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних та загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

Фото >>

Категорія: Наша школа | Переглядів: 156 | Додав: Admin