Матасюк Ірина Володимирівна – директор навчального закладу, вчитель-методист, нагороджена грамотами РУО та ГУОН.
 
          Школа заснована в 1940 році. У листопаді 2015 року їй виповнилось 75 років.  

          Сьогодні школа № 160 – це висококваліфіковані кадри, які постійно ведуть пошук ефективних форм і методів навчання та виховання. Педколектив складається з 69 вчителів, серед яких  учителі вищої категорії - 31, звання «Старший учитель» мають 5 педагогів, «Учитель-методист» - 7, «Відмінник освіти України» - 7.

          Школа сьогодні – це навчання за науково-педагогічним проектом «Росток» у початковій школі, це впровадження комплексної програми розвитку «Росток» в основній школі з метою формування й розвитку конкурентноспроможної особистості з чіткою громадянською позицією; це гуманізація, інтеграція, екологізація змісту освіти; це практичний підхід до методів і технологій навчання й виховання.

          Сьогодні школа № 160 посідає перше місце серед загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. 

          Нині в школі навчається 958 учнів. Одним із пріоритетних напрямків діяльності закладу є організація й проведення виховної роботи серед школярів, гурткова робота, яка спрямована на художньо-

естетичний та спортивний розвиток дітей. При школі працюють гуртки: художньої гімнастики,футболу, хореографічний, образотворчого мистецтва, хорового співу та інші.  Школа пишається своїми випускниками, серед яких багато відомих та цікавих людей
Статут школи (pdf) >>   Звіт директора про роботу школи у 2018 році >>    ЗНО і Моніторинги >>

   .

   Про нас Wikipedia >>